




Оправа для окулярів унісекс Prime P15766 C1-M Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prime |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 151 мм |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 34 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 4 700 ₴
