




Оправа для окулярів унісекс Mario Ricci MR-0958NY C2/C7
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Загальна ширина | 139 мм |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 26 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Бренд | |
| Виробник | Mario Ricci |
- Ціна: 4 300 ₴
