



Оправа для окулярів унісекс Park Avenu PA9034 MT Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Park Avenue |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 30 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 5 300 ₴
