-52%










Оправа унісекс Ray Ban RB3716-V-M 3149 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Ray Ban модель RB3716-V-M 3149.
100% оригінал!
Ціна вказана без чохла, за додаткові 500грн. можуть бути комплектовані чохлом, паспортом та серветкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Зелений |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Міст | 22 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 4 224 ₴



