-66%










Оправа для окулярів жіноча Nina Ricci VNR144 0752 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Nina Ricci модель VNR144 0752.
Оригінал 100%.
Постачаються без чохла.
Історія будинку Ricci починається з 1932 року з відкриття Будинку Моди в Парижі. Надзвичайний талант і досвід мадам Річчі, в поєднанні з комерційними здібностями її сина Роберта, принесли свої плоди. Жіноча клієнтура швидко оцінила величезний шарм і витонченість моделей від Ricci. Парижанка імпонував її стиль, що поєднує свободу руху і чудову форму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nina Ricci |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Коричневий |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 41 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
- Ціна: 3 060 ₴
