




Окуляри сонцезахисні унісекс Silhouette M6338 Vintage
Окуляри австрійської марки Silhouette модель M6338.
Вінтажна модель зроблена в середині 90-х років.
Найвища якість виготовлення.
Зроблені в Австрії.
Поставляються без футляру.
Компанія була заснована в 1964 році в Лінці, Австрія засновниками Арнольдом та Аналізе Шмідт і досі є сімейним бізнесом. Silhouette є єдиним великим виробником оправ, виробництво якого повністю знаходиться в Європі, на сучасному заводі в Лінці, Австрія. Використовуючи передові технології, кожна деталь окулярів проходить 40 днів виробництва у більш ніж 270 процесах, 80 годин полірування з використанням натуральних матеріалів (наприклад, гранули олова) і 15 перевірок якості. 80% виробництва окулярів Silhouette досі виконується вручну.
Щодня більше 6000 чоловік вибирає оправи Силует і незалежні дослідження показують, більше 90% з них купили б Силует знову.
Чудове поєднання легкості, особливостей кріплення завушників, дизайну, надійності та надзвичайних захисних властивостей оправ колекції TMA спонукало американську космічну агенцію НАСА укласти ексклюзивний договір з концерном Silhouette, згідно з яким сонцезахисні окуляри колекції TMA робляться обов'язковим атрибутом спорядження астронавтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silhouette |
| Країна виробник | Австрія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне, Гідрофобний, Просвітлююче |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Міст | 15 мм |
- Ціна: 3 500 ₴

