-50%








Окуляри b.e. Ocean BE515 PURP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри b.e. Ocean модель BE515 PURP.
Поставляються без чохла.
Окуляри на 100% зроблені з переробленного пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір лінз | Фіолетовий |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Прямокутна |
| Тип оправи | Обідкові |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | b.e. Ocean |
- Ціна: 710 ₴
