-40%








Оправа для окулярів чоловіча Polaroid PLDD458/G 086
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polaroid |
| Країна виробник | Китай |
| Висота лінзи | 37 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Міст | 17 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина лінзи | 54 мм |
- Ціна: 1 680 ₴
