-61%








Окуляри Phillip Lim Rauquer Mtort оригінал ручна робота
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унісекс оправа Phillip Lim модель Rauquer Mtort.
Класична прямокутна форма.
Підійдуть на практично будь яке обличчя окрім дуже широких і дуже вузьких.
Зроблені вручну в Японії.
3.1 Phillip Lim - називають модним феноменом. З дня заснування в 2005 році бренд продовжує бути трендсеттером. Вся справа в умінні балансувати між розкішшю і недбалістю. Саме так виглядають витримані в форматі casual-стилю і іронічного спорт-шику колекції 3.1 Phillip Lim. Незмінним джерелом натхнення дизайнера завжди був Нью-Йорк, завдяки чому кожен виріб 3.1 Phillip Lim просякнуто волею, розкішшю і урбанистичностью.
Американський Vogue назвав Філліпа одним з представників «азіатського феномену», який багато років формував напрям сучасної моди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phillip Lim |
| Країна виробник | Японія |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Міст | 17 мм |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина лінзи | 53 мм |
- Ціна: 3 510 ₴
