


Оправа для окулярів жіноча Michael Kors MK829M
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Michael Kors модель MK829M.
Оправа була на вітрині, але водночас не має жодних серйозних вад.
Постачаються без чохла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Країна виробник | Китай |
| Висота лінзи | 38 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Міст | 17 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Коричневий |
| Ширина лінзи | 53 мм |
- Ціна: 2 320 ₴
