-70%






Оправа для окулярів чоловіча Jil Sander JS2682 002 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа від одного з найвідоміших німецьких будинків моди Jil Sander модель JS2682 002.
100% оригінал!
Завушники з флекс-системою.
Поставляється без чохла.
Джил Зандер — Дизайн, який прославився на цілий світ своїми колекціями в стилі мінімалізму. Лаконичність, простота і якість, як у крої, так і у виборі кольорів - це те, що підняло Jil Sander з її скромних бутиків у Гамбурзі до рівня міжнародного дому моди, що виробляє непідвластну часу класику під слоганом «менше = розкішніше».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jil Sander |
| Країна виробник | Китай |
| Висота лінзи | 37 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Міст | 14 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 53 мм |
- Ціна: 3 000 ₴
