



Очки Saphira 4185 Vintage Made in Austria
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Saphira модель 4185.
Вінтаж, 90-х років випуску.
Зроблені у Австрії.
| Розміри | |
|---|---|
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 46 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 13 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Австрія |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Стан | Новий |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Колір лінз | Сірий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Виробник | Saphira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бурштиновий |
- Ціна: 1 800 ₴
