-62%










Оправа унісекс для окулярів Ralph Lauren RA4004
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа pan style="font-size:14.0pt">Ralph Lauren модель RA4004.
Оправа від сонцезахисних окулярів у яких були пошкоджені лінзи.
Окуляри були на вітрині і можуть мати сліди примірок.
Підійдуть як для встановлення діоптрійних лінз, так і для сонцезахисних.
Постачаються без чохла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ralph Lauren |
| Країна виробник | Китай |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Матеріал | Метал |
| Міст | 13 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Авіатор |
| Колір | Золотистий |
| Ширина лінзи | 59 мм |
- Ціна: 2 470 ₴
