-62%










Окуляри сонцезахисні чоловічі Dolce&Gabbana DG4460 3432/87 оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Dolce&Gabbana модель DG4460 3432/87.
Оригінал 100%.
Окуляри були на вітрині і можуть мати незначні сліди примірок.
Ціна вказана за окуляри без чохла, за додаткові 600грн. можуть бути комплектовані чохлом.
Dolce&Gabbana - це іронія, марка, натхнена вулицею; в ній втілюється індивідуальний стиль, що не приймає формних рамок. Dolce&Gabbana особливо люблять тих, хто сам задає тенденції, і всіх, хто прагне до вільного, іронічної стилю і не визнає авторитетів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolce&Gabbana |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Зелений |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 39 мм |
| Загальна ширина | 148 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 18 мм |
- Ціна: 6 270 ₴
