-50%










Окуляри солнцезахисні унісекс Emporio Armani EA2157 3006/7 оригинал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри Emporio Armani модель EA2157 3006/7.
Оригінал - 100%!
Лінзи першої категорії затемнення.
Ціна вказана за оправу без чохла, за додадкові 400грн. можуть бути комплектовані чохлом.
Бренд Armani відомий кожному у всьому світі, а його засновник – італієць Джорджіо Армані, є культовим дизайнером.
Лінія "Emporio Armani" розрахована на молодих і динамічних людей, які віддають перевагу спортивному стилю.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emporio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 1 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 33 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 4 000 ₴

