




Окуляри соцезахисны унісекс Revo Х Bear Grills RE1139 04 Prosper Поляризаційні Оригінал
Унісекс сонцезахисні окуляри Revo Х Bear Grills модель RE1139 04 Prosper.
Оригінал!
Поляризаційні лінзи.
Revo випускає поляризовані окуляри з 1985 року, використовуючи технологію лінз NASA для захисту штучних супутників від сонячного випромінювання.
Технологии Revo:
Захист від УФ-променів. У лінзах REVO використовується інноваційна система керування світлом. Завдяки спеціальному покриттю з багаторазового нашарування кислот, REVO LMS лінзи діють як справжній розподілювач світла, розподіляючи його рівномірно. Вони відбивають 100% шкідливих ультрафіолетових променів, які викликають подразнення й намисто, є причиною катаракти; блокують до 97% інфрачервоних променів — причину почервоніння й запалення очей; обробляють фіолетові та блакитні промені, фільтруючи шкідливі, Водночас пропускають частину спектра, який необхідний для того, щоб розрізняти кольори»; захищають очі від синього випромінювання та високоенергійного видимого випромінювання (HEV).Такі лінзи неабияк підвищують гостроту зору.
Поляризація. Усі лінзи виготовлені за технологією Digital Polarized PlusTM, що забезпечує 100% поляризацію. На ділі це означає, що окуляри захищають очі від яскравого світла, водночас у них без проблем можна користуватися смартфоном, планшетом або спортивним годинником.
Багатошаровий захист. Якщо говорити розумними словами, це запатентована технологія Revo Surfacepro. По суті кожна лінза в окулярах Revo складається з декількох шарів:
Дзеркальне покриття на основі технології Nasa (3-6 шарів)
Захисне покриття задньої поверхні від відблисків (5 шарів)
Водонепроникне покриття задньої стінки
Зовнішнє жировідштовхувальне покриття
Матеріал Serilium. Окуляри Revo виготовляються з легкого та небиткого полікарбонату серіліум.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revol |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 61 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 139 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 14 мм |
- Ціна: 3 600 ₴


