-50%










Окуляри солнцезахисні унісекс Dsquared D2 0083/S 06J9K Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонце захисні окуляри Dsquared модель 0083/S 06J9K.
Поставляються без чохла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dsquared2 |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Висота лінзи | 33 мм |
| Загальна ширина | 149 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 17 мм |
- Ціна: 5 250 ₴

