-65%










Окуляри сонцезахисні унісекс Prada SPR17Y 1AB-03R Поляризаційні Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Prada модель SPR17Y 1AB-03R.
Оригінал 100%.
Поляризаційні лінзи.
Ціна вказана за окуляри без чохла, за додаткові 600грн. можуть бути комплектовані чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prada |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 49 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 22 мм |
- Ціна: 8 225 ₴




