-73%










Оправа дитяча для окулярів Ray Ban RB1541 3617
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа для окулярів Ray Ban модель RB1541 3617.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Загальна ширина | 124 мм |
| Ширина лінзи | 47 мм |
| Висота лінзи | 29 мм |
| Міст | 14 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |
- Ціна: 1 242 ₴
