Кошик
176 відгуків
+380 (98) 695-45-00
+380 (50) 417-90-94
+380 (63) 314-48-09
вул. Плодова 1. (Перед візитом, будь-ласка, обов’язково зв’яжіться з менеджером по телефону), Київ, Україна
2Glaza
Залишити відгук

Що таке Wi-Fi адаптер високої потужності?

Що таке Wi-Fi адаптер високої потужності?

В наш час інтернет став безмежним і доступним. Безкоштовний Wi-Fi можна знайти в кафе, ресторанах, готелях та інших громадських місцях. Часто при спробах скористатися Wi-Fi мережами нам не вдається добитися стійкого сигналу і достатньої швидкості передачі даних. Випробувавши подібні проблеми, багато користувачів, розчаровуються в технології Wi-Fi. Але в більшості випадків проблему слабкого сигналу можна вирішити досить просто, встановивши більш потужне клієнтське обладнання: Wi-Fi адаптери та зовнішні антени. Наша компанія пропонує Wi-Fi адаптери підвищеної потужності з високим коефіцієнтом підсилення для підключення до Wi-Fi мереж в умовах поганої зв'язку або відсутності сигналу.

Піонером і лідером у сфері Wi-Fi адаптерів високої потужності є тайванська компанія ALFA. У більшості випадків для вирішення проблем слабкого сигналу використовується адаптер Alfa AWUS 036H, повне опис товару тут > > http://2glaza.com.ua/p32421189-sverh-moschnyj-usb.html. Це пристрій можна вважати класикою жанру. Адаптер побудований на чіпсеті Realtek 8187L, який володіє видатними характеристиками і майже абсолютної програмної сумісності. Єдиним мінусом цього адаптера є те, що він не підтримує новий «N» (IEEE 802.11 n) стандарт Wi-Fi адаптерів. Потужність даного адаптера становить 1Вт, що значно перевищує потужність стандартних адаптерів. На практиці, використання цього пристрою дозволяє збільшити рівень сигналу (за стандартною шкалою Windows) з 1-2 до 4-5 поділок. Найчастіше, Alfa AWUS 036H > > http://2glaza.com.ua/p32421189-sverh-moschnyj-usb.html може забезпечити прийом сигналу навіть у тих випадках, коли звичайні адаптери не знаходять мережа взагалі. Також окрім ALFA заслуговують уваги такі марки як Kasens http://2glaza.com.ua/p32420781-moschnyj-setevoj-besprovodnoj.html і Linfox. Керуючись власним досвідом і відгуками клієнтів ми вирішили обмежити наш асортимент саме цими виробниками, так як на наш погляд, саме вони володіють оптимальним поєднанням якості і ціни.

Також важливо пам'ятати, що наші Wi-Fi адаптери можуть працювати в режимі точки доступу, тобто з їх допомогою ви можете «роздавати» інтернет на далекі відстані.

 

 

Найпоширеніші ситуації, в яких на допомогу прийде Wi-Fi адаптером високої потужності?

 

  1. Якщо ви збираєтеся використовувати Wi-Fi в квартирі, будинку із-за перешкод сигнал не достатньо потужний.
  2. У відрядженнях, у відпустці, коли не відомо з якими умовами доведеться зіткнутися. (Важливо пам'ятати, що Wi-Fi адаптер високої потужності не тільки буде приймати «слабкий» сигнал, але і дозволить бачити набагато більше мереж у порівнянні зі стандартним адаптером).
  3. Часто друзі-сусіди домовляються використовувати одне підключення інтернет на двох-трьох. Як правило, потужності стандартних адаптерів недостатньо для таких цілей.
  4. Деякі заповзятливі люди, що мешкають поблизу відкритих точок доступу, відмовляються від домашніх підключень на користь безкоштовних, без Wi-Fi адаптера високої потужності, як правило, складно отримати стійкий сигнал.
  5. Для забезпечення інтернету в приватному секторі або сільській місцевості, де прокладка проводового кабелю недоцільна.
  6. Найчастіше Wi-Fi адаптерами високої потужності користуються моряки стоячи на рейді. Відстань до найближчої Wi-Fi точки доступу, як правило, становить від 1 до 12 км. Стандартні Wi-Fi адаптери розраховані на прийом сигналу лише на відстань від 20 до 200м.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner